O FIRMIE

Jesteśmy jedną z największych hurtowni artykułów szkolnych, biurowych i kreatywnych w naszym regionie. Na rynku istniejemy od 2008 roku, i dokładamy wszelkich starań by rozwijać się w kierunku oczekiwań Naszych klientów.

 

Kompleksowo zaopatrujemy sklepy, księgarnie, hurtownie i biuroserwisy w artykuły papiernicze, szkolne oraz biurowe, gry, zabawki i artykuły kreatywne.
Oferta przygotowana przez nas to ponad 60000 produktów zarówno znanych, renomowanych na rynku marek, jak i propozycje mniejszych producentów, którzy stawiają na innowacje i świeże pomysły odpowiadające obowiązującym trendom.Dokładamy wszelkich starań, by oferowane Państwu pozycje stanowiły przekrój najlepszych dostępnych na rynku produktów w naszej branży i spełniały oczekiwania naszych klientów.

 

Dbając o Państwa komfort i chcąc zagwarantować sprawną obsługę dla naszych klientów gwarantujemy obsługę przez wyspecjalizowany zespół sprzedawców, którzy z ogromną chęcią podpowiedzą najlepsze rozwiązania dla Państwa potrzeb.
Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc i rzetelne doradztwo ze strony pracowników Działu Sprzedaży, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania zarówno osobiście na miejscu, jak i telefonicznie oraz mailowo.
Chcąc ułatwić Państwu zapoznanie się z nowymi  ofertami i promocjami oferujemy szereg różnorodnych materiałów pomocniczych, takich jak katalogi, ulotki, informatory oraz gazetki promocyjne.

KONTAKT

Logotyp KTW BIS

Adres

ul. Szajnochy 3

85-738 Bydgoszcz

 

Biuro

tel: +48 609 199 938

tel: +48 663 322 449

mail: ktwbis@ktwbis.pl

zamówienia i faktury: biuro@ktwbis.pl